Dorota Tomczak Fizjoterapeutka Uroginekologiczna Wrocław

Dorota Tomczak

5/5

Fizjoterapeutka Uroginekologiczna

Fizjoterapia Uroginekologiczna kobiet​

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii i absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Specjalizuję się w fizjoterapii uroginekologicznej zajmując się kobietami w każdym wieku. Ukończyłam szereg szkoleń, które pozwalają mi na diagnostykę i efektywną terapię zaburzeń w obrębie miednicy mniejszej. Możliwość ciągłego rozwoju i pogłębiania wiedzy sprawia, że kocham to co robię, a praca jest moją pasją.

W gabinecie zajmuję się terapią:

●nietrzymania moczu i stolca

●obniżenia narządów rodnych

●zespołów bólowych tj. bolesnym miesiączkowanie, bolesnym stosunkom, wulwodynią, pochwicą, bolesnymi zaparciami

●blizny po cięciu cesarskim i po nacięciu/pęknięciu krocza

●rozejściem mięśni prostych brzucha

●zaburzeniami w pracy mięśni dna miednicy

●kobiet w ciąży

W swojej pracy wykorzystuje badanie USG w celach diagnostycznych i kontroli postępów terapii. Holistycznie zajmuję się kobietami przed, w trakcie i po ciąży.

Zapisz się na wizytę
725-378-486

Tak mówią o mnie

Po dwóch porodach, szukając pomocy w powrocie do pełnej sprawności i aktywności zostałam pacjentką Pani Doroty i jestem jej ogromnie wdzięczna za pełne zaangażowane, ogrom wiedzy i profesjonalizm. Z czystym sumieniem polecam FizjoSzkrab i Mama,gdzie i kobiety i ich dzieci znajdą pomoc. Dziękuję.
Justyna Kikowska
Polecam serdecznie! Profesjonalne podejście. Po jednej wizycie u Pani Doroty poczułam znaczną poprawę. Również Pani Jagoda jest godna polecenia. Byłam na wizycie z córką. Rozwiała moje wszystkie wątpliwości. Wszystko rzeczowo wyjaśniła. Widać, że obie Panie wkładają dużo serca w swoją pracę.
Ewa Smoleń
Designer

Moje certyfikaty

Potrzebujesz porozmawiać?
Zadzwoń 725-378-486